Hledat
Pokročilé hledání
Letní škola statistických metod

Související stránky

„Letní škola statistických metod mi ukázala, jak je statistika důležitá pro vědeckou práci a že statistika může být i zábavná ... díky panu lektorovi.“

Lenka Kuboňová, VŠB - TU Ostrava

Je to akce pro mě?

Pro koho je letní škola vhodná? Letní škola statistických metod je určena hlavně pro doktorandy, akademické a vědecké pracovníky. Program této tradiční letní školy vychází přímo ze zkušeností lektorů s výzkumem a výukou na univerzitách. Dále se inspiruje každodenními zkušenostmi s metodikou zlepšování procesů Six Sigma v praxi.

Letní škola vám usnadní přípravu a zpracování experimentů, značně urychlí a zpřesní zpracování vašich experimentálních výsledků, a to včetně jejich interpretace a následného prezentování.
  • Využijte ve svém výzkumu metody jako je plánovaný experiment (design of experiment), příprava dat, testování hypotéz, regulační diagramy (control charts) a další pokročilé metody.
  • Při výuce si zahrajete výukové hry (např. střílení z katapultu).
  • Letní školu povede specialista lektor, který má jak hluboké teoretické znalosti, tak i neocenitelné praktické zkušenosti s reálným využíváním vyučovaných statistiských metod při vědeckém výzkumu, v průmyslové praxi, ve službách atd.

Více zde: http://www.sciserv.cz/letni-skola2/