29.9.2017 15:00 - Děkanský den

Výběrové řízení na semestrální výměnné pobyty do zahraničí

Vážení studenti 2. ročníku bakalářského studia,

jak jsem Vám již avizoval ve svém dopise v červnu, připomínám, že v pátek bylo vyhlášeno výběrové řízení na semestrální výměnné pobyty do zahraničí, které je určeno  pro studenty, kteří mají za sebou 1. ročník prezenčního  bakalářského studia na VŠE. Aktuálně je pro uvedené studenty  v nabídce více jak 50 míst na partnerských školách po celé Evropě. Pokud poměr mezi počtem přihlášených a počtem míst bude obdobný jako v loňském roce, je Vaše šance výjezdu velmi vysoká.

Výběrové řízení proběhne v průběhu měsíce září tak, aby vybraní studenti mohli být co nejdříve nominováni ke studiu na partnerských školách  pro  letní semestr 2017/2018. Studentům budou nabídnuta místa, která se uvolnila či byla nově nasmlouvána a jsou vhodná pro uvedený ročník studia. Více informací včetně harmonogramu, kritérií  a rozpisu míst naleznete na níže uvedeném odkazu - zde.

Pokud máte jakékoliv doplňující otázky, neváhejte mne kontaktovat v konzultačních hodinách nebo se obraťte na příslušnou referentku OZS.

Přeji Vám úspěšný  akademický rok 2017/18.

Váš

Zdeněk Chytil